czwartek, 27 października 2011

Romantycznie II

Dzień zaczął się dzisiaj miło. Od herbaty z miodem i cytryną, którą szanowny Król sam osobiście mi przyrządził i pytania o ulubione kwiatki, bo chciał się wybrać do sklepu.

Czy zawsze jestem tak rozpieszczana? Hmmm, jakby to dyplomatycznie wyrazić... - nie zawsze? Zwykle to ja jestem wielofunkcyjnym urzędzieniem domowym, co to jedną ręką mieszka w trzech garnkach na raz, drugą zmywa, trzecią odkurza a czwartą sortuje pranie i do tego podaje zimne piwo (tak tak, tak nisko upadłam; ale skoro już podpisał cyrograf, koniec z tym rozpieszczaniem, można nareszcie być sobą - brać prysznic raz w miesiącu, bekać przy jedzeniu i puszczać głośne bąki:-) aaa i jeszcze zrobię sobie trwałą - takiego pięknego, krótkiego baranka na całym łbie, a co!).
 
Biedak uświadomił sobie, co się dziś stało.
Zostałam dopisana do jego polisy. Na życie.

Może się boi, że doprawię barszczyk cykutą?
Hę?

10 komentarzy:

 1. No rzeczywiście, to mogło Nim wstrząsnąć. No a jeśli tego baranka na łebku sobie zafundujesz, nie zapomnij nam pokazać- dawno nie widziałam afrykańskiego baranka:)))))
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak....facet jednak powinien pamietac ze nieumiejetnie obslugiwane domowe urzadzenie wielifunkcyjne moze grozic kalectwem:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Krol ma racje;) Zony to zlo:))) Moj sie boi grzybow;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anabell, pokażę, pokażę, niech no mnie tylko wkurzy:-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Maga, to prawda, domowe urządzenia wielofunkcyjne bywają bardzo niebezpieczne:-))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Domowe urządzenia potrafią być zabójcze, jak zostają nadużywane :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Butterfly, najgorsze jest to, że TYCH domowych urządzeń nie da się po prostu odłączyć od prądu w razie awarii oprogramowania:-)))))

  OdpowiedzUsuń
 8. da siem. siekierkom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimie, istnieje duże ryzyko, że wkurzone, popsute urządzenie domowe siekierkom potraktuje we śnie nieumiejętnego użytkownika :P

  OdpowiedzUsuń